SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Kalıp Dünyası Dergisi Kasım - Aralık 2017 Sayısı Editörden Yazısı
Değerli Okuyucu Dostlarımız, 
 
Almanya’da düzenlenen Formnext fuarı, Bursa düzenlenen Endüstri Zirvesi ve Plast avrasia fuarları ile bu yılı tamamladık.
 
Yeni yılın Ülkemize ve tüm dünyaya barış,sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.
 
Formnext fuarında 3D printer teknolojilerinin son hallerini görebilirdiniz. Artık sanırım makinanın bir tarafından gireceğiz öbür tarafından kopyamız çıkacak. Yani boyutsal olarakta o kadar çok büyük parçalar üretilmeye başlandı.
 
Bursa Zirvesin de BTSO’nun ve TUYAP’ın  verimli çalışması bu yılki fuara yabancı ziyaretçi sayısı tavan yaptı. Aynı şekilde artık dünyaca markalanmış Plasavrasia fuarı da ziyaretçi ve katılımcısıyla süperdi. Ülkemiz için önemi yabancı ziyaretçinin artması önümüzdeki fuarlara da ilginin artacağını ortaya koyması. Aman siyasetçiler ortamı bozmasın.
 
Önümüzde Euroguss fuarı var Almanya- Nürnberg’te düzenlenecek Basınçlı döküm fuarı da demirdışı metal ve döküm kalıpçılarını ilgilendirecek. Mutlaka gidilmesi gereken fuar.
 
Yeni yılda ülkemizde her konuda yap bozların bitmesi, eğitimin kaliteli olmasını, hukuk ve ahlaki değerlerin güçleneceği, trafikte cep telefonuyla oynanmadığı ve saygılı bir toplu olmasını diliyorum.
 
Bizi izlemeye devam edin. Sizlerin verdiği güçle çalışmaya devam ediyoruz
 
 
Güçlü ve sağlıklı yarınlar için. Gelecek nesillere güzel günler bırakmanın bilinciyle sağlıkla kalın
Paylaş Tweet
567 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM