SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Kalıp Dünyası Dergisi Temmuz Ağustos 2017 Sayısı Editörden Yazısı
Değerli Okuyucu Dostlarımız, 
 
Yoğun Haziran ayı etkinliklerinin finallerini bu sayımızda okuyabileceksiniz.
 
Böhler Sert Maden 50.yılını kutladı. Sarıgözoğlu Çıraklık Eğitim Merkezi’nin 2. Mezuniyet Töreni Gerçekleştirdi. Bu arada İslam aleminin geçmiş ramazan bayramını kutlarım. Bu arada STKların iftar yemekleriyle sektörler bir araya geldi.
 
Almanya’daki  Molding Expo fuarı da kalıpçılık sektörüne ufuk açan bir etkinlik oldu. 
 
3.kez etkinliklerine davet eden Hexagon firmasının Amerika Las Vegas Nevada’da düzenlediği HxGN LIVE etkinliğe dünyadan gelen 3000 kişi katıldı. Her zaman ki gibi muhteşemdi. Şehrin ilginçliği aklınınızın gelemediği her yerde kumar makinası, eğlence yerleri ve Her ülkenin tarihi binalarının taklit edilmesi idi.
 
İtalya’daki Metef Fuarları da Verona şehrine geldiğinden beri ilk kez katılımcısı ve ziyaretçisi ile güzel geçen etkinlik oldu. Yapılan sunumlar sergiler her şeyi ile güzeldi. İtalya’nın tarihi şehri Verona 2000 yıllık tiyatrosunda son gün opera dinlemekte bütün yorgunluğumuzu aldı. 
 
Eylül-Ekim sayımızda EMO fuarı, UKUB Kalıpçılık Zirvesi,Alu-expo ve Maktek İzmir fuarları nedeniyle 28 Ağustos tarihine kadar İngilizce-Türkçe olarak hazırlanacak. Yoğun tempoda çalışmalarımız devam ediyor.
 
Güçlü ve sağlıklı yarınlar için. Gelecek nesillere güzel günler
bırakmanın bilinciyle, sağlıcakla kalın.
 
Paylaş Tweet
718 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM