SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Kalıp Dünyası Dergisi Mart - Nisan 2018 Sayısı Editörden Yazısı
Değerli Okuyucu Dostlarımız, 
 
Evet arkaşdalar sertifikalı Dijital Pazarlamacısı oldum artık! İki gün süren eğitim sonunda google dünyasını tanıtık. Eğitmenimiz Olgu Şengül Bey bize satış ve pazarlama bilgilerini ve deneyimleri ile birlikte internet nasıl kullanmamız gerektiğini öğretti. Size tiyolar: öncelikle siteniz mobil uyumlu olacak. Değilse siteniz çöp! Bundan dolayı sitenizi yenilemeden önce mutlaka bilgi işlemciniz ve pazarlamacınız veya siz yöneticiler Olgu Şengül Bey’i mutlaka dinleyin ufkunuzu açacağına inanıyorum. Mesala ben 2 yıl önce Ata Medya firmasına sitelerimizi yaptırdık. Bir yıl süre içinde kandırıldığımızı yanlışlıklar olduğunu düşünerek hep tartıştık. CEO, CMO yok site hit almıyor dedik kızdık. Ata Medya’da site yenilendiğinden içeriğinin hızlıca doldurulması gerektiğini söyleyip durdu ve biz çalışmaları yaptıkça ve Olgu beyi dinledikçe Ata Medya’nın ne kadar Güzel bir iş yaptığını gördük. Buradan İbrahim Aydın ve Ata Medya ailesine teşekkür ediyorum. Bu arada bünyemizde emeği geçen Pınar Öztürk, Mehmet Alkan ve Denizcan Anıl’a da teşekkür ediyorum. Şu an sitelerimiz yapılan analizler sonucunda %78-85 oranında. Bu arada tabii ki siz bizi takip eden okuyucularımıza teşekkür ediyorum. 
Kurucu Başkanlığını yaptığım MISAD Metal Isıl İşlem Sanayicileri Derneği’nin 10. Yılını kutlarken Mayıs ayında yapılacak genel kurula tüm üyelerin katılması gerektiğine inanıyorum.  
 
Bu ay genel kurul haftasıydı. TALSAD,TAYSAD; UKUB vb. Dernek ve Birliklerin genel kurullarını gerçekleştirdiler.
 
Konya Endüstri, Rosmold  Fuarlarıyla yolumuza devam ediyoruz.
 
Dergilerimizi dijital ortamda iki yıldan beri izleme olanağınız var. ayrıca sosyal medyada da çalışmalarımızla sektörün nabzını tuttuğumuza inanıyoruz.
 
Bizi izlemeye devam edin. Sizlerin verdiği güçle çalışmaya devam ediyoruz.
 
Güçlü ve sağlıklı yarınlar için. Gelecek nesillere güzel günler bırakmanın bilinciyle sağlıkla kalın.
 
Paylaş Tweet
522 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM