SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
JUNKER Grubu Yeniden SGM’nin İtibarlı Teknoloji Ödülünü Aldı
 
JUNKER Grubu dünya çapında taşlama ve hava filtreleme teknolojisiyle ilgili tüm soruların çözüm ortağıdır: ünlü otomotiv üreticileri inovatif çözümlerine güveniyor. Taşlama makinesi üreticisi geçtiğimiz günlerde SAIC General Motors Co., Ltd. (SGM) tarafından yeniden “Leading Technology Award” teknoloji ödülü ile ödüllendirildi. SGM bu ödülle pek çok kategoride dünya çapında en iyi tedarikçilerini ödüllendirmektedir. Avrupalı biricik makine üreticisi olarak JUNKER Grubu 2014 yılından sonra 2015 yılında da yeniden ödül sahipleri arasındaki yerini aldı.
Ödülü, 2016 Ocak ayının sonunda Çin’in Boao kentinde düzenlenen ve GM’nin en son modellerinin takdim edildiği büyük bir etkinlikte Çin Şubesi Müdürü Roger Kleffmann aldı. Genel Müdür Rochus Mayer “Bu JUNKER Grubu’nun uzmanlığının, Know-How’unun ve gücünün teyidi anlamına gelmektedir” diyerek yeniden ödül almaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Bu başarıyı orta ve uzun vadede diğer branşlarda da elde etmek için JUNKER Grubu yeni teknoloji ve yöntemlerin araştırılması ve geliştirilmesine çok para ve kapasite yatırıyor. Rochus Mayer “Bizler 1 numarayız ve taşlama alanında 1 numara olarak da kalmak istiyoruz” diye ekledi.
 

 

Paylaş Tweet
1251 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM