SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Alseko Kaliteden Ödün vermiyor
 
Alseko Group bünyesinde 2015 yılı kalite kontrol denetimleri yapılıyor. Enerki ve Metal firmaları daha önceden aldıkları ISO 9001:2008 kalite sertifikalarını yenilemek, makine firması  ise ilk defa Kalite Belgesi almak üzere denetime girdi. Yapılan denetim ve çalışmalar sonucunda 3 firma da denetimleri başarı ile tamamlayıp kalite belgelerini aldılar. Alseko Group, amacının her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu önemle vurguluyor.
 
Alseko Group bünyesinde yapılan  yapılan denetim ve kontroller sonucunda aldıkları kalite belgeleri;
Alseko Metal;  Kalite Yönetim Sisteminin Metal Ürünlerin Satın Alım, Kesim ve Satışında,  Alseko Enerji;  Maden Kesme Ürünleri, Lazer Markalama, Lazer Kaynak Makinaları ve Aksesuarları Pazarlaması, Satışı ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri alanında,  Alseko Makina; Metal Yüzeylerin Mekanik Yöntemler ile Frezeleme ve Taşlama İşlemleri, Gönyeleme, Ürün Geliştirme ve Tasarım Faaliyetleri alanında ISO 9001:2008 kalite belgelerini almıştır.
 
 
Paylaş Tweet
1943 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM