SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Delta Kalıp’tan Personeline Doping

 

23 yıldır  kalıp sektörüne hizmet eden Delta Kalıp, yoğun çalışmalardan dolayı normal izinler dışında personelini motive etmek amacıyla Çanakkale şehitliğine kültür gezisi düzenlemiştir.  Tüm personelle birlikte Çanakkale Şehitliği gezilerek tarihimiz unutulmaz “ Yoktan var olma destan” ını tekrar dinleyerek ve yerinde gezerek o anı yaşamışlardır.
 
Delta Kalıp Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem Kırmızıpınar;  - “Birlik ve beraberliğin çok daha önem arz ettiği günümüzde;  Çanakkale şehitliğini gezerek atalarımızın herhangi bir ayrım gözetmeden, Türk, Kürt, Çerkez, Laz hepsinin vatanları için canları pahasına nasıl mücadele ettiklerini hatırlamak, birliğimizin ne kadar değerli olduğunun farkına varmak istedik. 
 
Çanakkale şehitlerimizi ve bu kahramanlık destanını yalnızca kitaplardan okuyarak değil, bizzat giderek yerinde anlamak, hissetmek, atalarımızdan almamız gereken en önemli dersi almamız gerektiğini “BİRLİK OLURSAK”  dünyanın en büyük kuvvetleri gelse bile bizi yenemez olduğunu gördük. Bu nedenle Delta ekibi olarak ülkemizin birliği, eğitimi ve ekonomik kalkınması için daha fazla çalışmamız gerektiğinin her zamankinden çok daha önemli olduğunu vurguladı. 
 
Başta Başkomutan M. Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehitlerimize rahmet diliyor, saygı ile önlerinde eğiliyoruz. 
 
Delta ailesi olarak; Bu gezinin gerçekleştirilmesinde bizi teşvik eden, her konuda destekleyen Sayın Genel Müdürü Remzi Sakaoğlu’na çok teşekkür ederiz”.  
 
 
 
Paylaş Tweet
1708 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM