SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Al-Kor 2023 Hedeflerini İnovasyon ve Sürdürülebilir Büyüme İle Gerçekleştirecek

1970 yılından beri Türk otomotiv ve kalıp sektöründe önemli bir yere sahip olan ikinci nesil yöneticileriyle birlikte müşteri beklentileri ve pazar ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunmak ve sürdürülebilir büyümesine devam etmek için teknolojileriyle öne çıkan dünya markalarıyla yaptığı görüşme serisine Krauss Maffei’ı da ekledi. 

 

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Al-kor, 2023 ihracat hedeflerine ulaşma, katma değerli ve yüksek teknolojili ürün üretme kabiliyetlerini arttırma vizyonuyla yatırımlarına devam ediyor. Bu hususta plastik teknolojisi konusunda uzman Krauss Maffei firması yetkilileri ve Türkiye mümessili Tepro Makine Genel Müdürü Cem Saygın ile yeni teknolojiler ve otomasyon konularında bilgi alışverişinde bulundular. 

 

Sektördeki yarım asırlık tecrübesini, ikinci nesil yöneticileriyle devam ettiren Al-kor, İstanbul, Arnavutköy’de yeni taşındığı 17.000 m2’lik fabrikasında sürdürülebilir büyümesini devam ettiriyor. 2017 yılında kurulan Ar-Ge merkezindeki 56 personeliyle yürüttüğü faaliyetler, üniversite işbirliği ve teknik ve inovasyonuyla öne çıkan sektörün önde gelen servis sağlayıcılarının verdiği destekle, geliştirdiği yüksek teknolojilerini kendi ürün gamına uyarlamaktadır.  Alkor; 2023 Türkiye İhracat Stratejisi vizyonunu gerçekleştirmek, sektörün ve ülkemizin inovasyon çıtasını yükseltmek amacıyla stratejik yatırımlarına devam edeceğini bildirdi.
 

Paylaş Tweet
680 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM