SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Önce İnsan ve Çevre Sağlığı

Taşkut Mühendislik Ltd Şti  32 yıllık tecrübesi ile 2.kuşakta bu bilgi ve tecrübeyi yeniden şekillendiriyor. 2.Kuşak olarak,Öncelikle, Ülkemizde Yerli ve teknolojik  üretimler  olmalı  felsefesini öne alıyoruz.Bursa firmasıyız.’’Türk malı,Yerli Malı,Yurdun Malı olmalı’’ diyoruz.Bu şiarıda sözde bırakmadan pratikte alternatifler sunuyoruz.

 

Ana konularından Biri Doğacool Metal İşleme sıvıları ve Metal yıkama kimyasallarıdır.

 

Petrol alternatifi,Ülkemize döviz kazandıracak, yerli,İnsan ve çevreye uygun,petrolsüz endüstriyel sıvılar ile yabancı markalardan daha iyi alternatifi sunmayı başardık.5 yıldan beri Makine ve Otomotiv Sanayiinde Doğacool ürünlerimiz yer almaktadır. Ürünlerimiz AB  Çevre şartlarını sağlayan ürünlerdir. Yurt dışına satışlarda mevcuttur.

Metal İşleme,Taşlama,pres form verme,aliminyum,çelik dövme,kalıp ayırıcılar,beton kaıp ayırıcılar,Metal Yıkama kimyasalı,Sistem temizleme kimyasalı türü geniş bir ürün çeşitliliğimiz vardır.

 

Kullanılan yağların daha uzun ömürlerde iş yapabilmesi için proseste filtreleme,temizleme, yeniden kullanım,geri dönüşüm ünitelerimiz vardır.Daha fazla bilgi için www.taskut.com.tr den bilgi alabilirsiniz.

 

Diğer uzmanlık konumuz. Kirli hava içindeki mist yağları,toz partikülleri,bakterileri % 99,97 oranında temiz hava şartlarında temizleyebilecek sistemlerimizi ithal ve yerli olarak sunuyoruz. Mist Kollektörlerimiz ve Elektrostatik filtrelerimiz yerli üretim olup, Ülkemize temiz hava,temiz çevre çalışmalarına katkı koymak istiyoruz. Ozon jeneratörlerimiz de Havadaki zararlı maddeleri parçalamaktadır. Hedefimiz evde, odada, dukanda,restaurantta, sanayide, atelyede temiz havadır. Sizlerin problemlerinizde çözüm olmak için hazırdayız.

 

www.taskut.com.tr www.dogacool.com.tr, www.hattech.com.tr,www.sanend.com

 

Taşkut Mühendislik Ltd Şti.
Niltim 67.sokak no:27/1 Nilüfer Bursa
+90 224 441 01 22- 
+90 532 404 11 42 
- www.taskut.com.tr - info@taskut.com.tr

 

Paylaş Tweet
691 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM