SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Delta Kalıp’ta Yeni Dönem!

 

Delta Kalıp’ta yeni dönem için hazırlıklar başladı. Firmamız, kurulduğu günden bu yana kurmuş olduğu bayilik ağı ve satış uygulamalarında değişikliğe gitmeye hazırlanıyor.

 

25 yıldır uyguladığımız; her bayiye aynı mesafe, iskonto ve güvenilirlik politikamız, günümüz ticari koşulları ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler firmamızda kendini güncelleme ihtiyacını ortaya çıkarttı. Bu tarihe kadar sabit fiyat listesiyle çalışan Delta Kalıp’ta bundan sonraki süreçte fiyatları müşterilerin siparişleri belirleyecek. 

 

Perakende talep edilen ürünleri direkt olarak online satış kanalıyla firmamızın deposundan ulaştırabilecekken yeni sistemin müşterimize getireceği en büyük avantaj ise yüksek adetli ve paket satışlarda teklif usulüyle yapılacak siparişlerde olacak.

 

Delta Kalıp, yaptığı çalışmalarla birlikte yurtiçinde yakalamış olduğu güven, kalite ve hizmeti yurtdışında da yakalamayı başardı. Her geçen gün yeni proje ve bünyesine katmış olduğu yeniliklerle birlikte daima ileri gitmeye devam edecek. 

 

Volkan Cebe
Kurumsal Satış Sorumlusu

Paylaş Tweet
745 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM