SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. 10. Seminerini Bursa’da Gerçekleştirdi

Güvenal Kalıp Elemanları A.Ş. olarak ‘’Bilgi ve Tecrübe Paylaştıkça Değer Kazanır’’ Sloganı altında Teknik Eğitim Kurumları ve Üniversiteler kapsamında verdiğimiz seminerlerin 10.sunu Bursa Tophane Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Kalıp Bölümü öğrencileri ve eğitim kadrosuna 29.11.2018 de Teknik Md. Sn. Sezgin UZCAN ve Teknik Destek Mühendisimiz Sn. Armağan Ekrem GÖYÜNÇ beyin sunumları ile gerçekleştirdik.

 

Sanayiimizin en eski teknik eleman kaynaklarından  Tophane Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine;  tüm sanayii grupları içinde kalıp sanayinin ne denli önemli olduğu vurgusunu günlük hayatımızda kullandığımız gereçlerin hemen hemen tümünün üretiminde Kalıp unsurunun yeri, konusunun yanı sıra tasarım ve üretimde standart parça kullanımının önemini vurguladık. Tasarım ve Üretimde ülkemizin teknik eleman ihtiyacının aciliyetini de dile getirdiğimiz seminere katılım ve katkılarından dolayı başta Okul Md. Uzm. Öğr.Sn. Yusuf AY bey olmak üzere Kalıp Bölümü.Öğretmeni Sn.Okan ÖZTÜRK ile tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Paylaş Tweet
317 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM