E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Buderus Edelstahl Yeni Satış Organizasyonu ile Türkiye’de hizmetinizde!

Dünyanın en büyük takım çeliği üreticilerinden Buderus Edelstahl, 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren Türkiye’deki faaliyetlerine yeni satış organizasyonu ile devam etme kararı verdi. Buderus’un da bağlı olduğu Voestalpine grubunun Türkiye’deki takım çelikleri ve ısıl işlem ile desen hizmeti veren kuruluşu Böhler Uddeholm Çelik AŞ bünyesinde Buderus Türkiye olarak plastik kalıp çeliği satışlarına başlandı.

 

Buderus Edelstahl’ in 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren Böhler Uddeholm Çelik firması ile devam edeceğini belirten Buderus Türkiye Direktörü Gamze Başkan, Türkiye’de yeni organizasyonu ile Buderus’un daha da büyüyeceğini, ilk yıl için hedeflerinin çok yüksek olduğunu bildirdi.

 
Buderus’un Böhler Uddeholm Çelik ile birleşmesi ile birlikte, tüm Avrupadaki satış organizasyonları ile aynı yapıya kavuştuklarını söyleyen Gamze Başkan, bu sayede Buderus’un, Türkiyede de hem takım çeliği hem de ısıl işlemi hizmeti verebilecek bir yapıya kavuştuğunu vurguladı.
 
Gamze Başkan ‘Yüksek kalitede çelik üretiminde uzmanlaşmış neredeyse 300 yıllık Alman takım çeliği üreticisi Buderus Edelstahl’i rakiplerinden ayıran en büyük özelliği, çelik üreten bir firmaya göre oldukça esnek olabilmesidir, 3 tondan 190 tona kadar geniş aralıktaki ingot stoğumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmemizi sağlıyor. Ergitmeden son ürüne kadar tüm üretimin aynı çatı altında olması, hem standart ürünlerde, hem de özel üretimler için, verimli ve güvenilir bir iş ortağı olmamızın en temel unsurlarıdır.’ dedi.
 
Gamze Başkan, Türkiye’deki öncelikli hedef pazarlarının plastik enjeksiyon kalıpçılığı olduğunu belirtirken, sektörün, bu alandaki ölçü çeşitliliği ve yüksek kalite beklentilerine cevap verebilecek niteliklere Buderus Edelstahl’ in sahip olduğunu, özellikle, otomotiv sektörü için önemli olan tampon, çamurluk, IP panel vb... hacimli kalıplarda tüm dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biri olduklarını ve otomotiv sektörünün yanı sıra, beyaz eşya, ambalaj, züccaciye vb.. yani plastik enjeksiyon kalıpçılığının var olduğu neredeyse tüm sektörlere hitap edeceklerini vurguladı.
 
Böhler Uddeholm Çelik ve Isıl İşlem A.Ş, merkezi Gebze’ de 10.000 m2 alan üzerinde kurulu olup çelik servis merkezi, ısıl işlem, asit desen gibi kalıpçılık hizmetlerini tek noktadan sunabilen bir yapıya sahip olup, Buderus Edelstahl de tüm Türkiye’ ye aynı organizayon üzerinden hizmet verecektir. İstanbul Avrupa Yakasına, Esenyurt Kıraç bölgesindeki Böhler Uddeholm şubesinden çelik servisi ve ısıl işlemi hizmeti verecekleri belirtilirken, Ege Bölgesi için de hem ısıl işlem hem çelik servisi için İzmir’de Böhler Uddeholm şubesi olduğu belirtildi.
 
Yeni Buderus organizasyonu ile birlikte, artacak olan iş hacmi göz önüne alınarak yıl içerisinde üçü tam otomotik olmak üzere 4 büyük yeni testere yatırımı yapılacağı belirtildi, böylelikle Böhler Uddeholm’ un tüm Türkiye genelinde toplam 40 testereye ulaşacakları bildirildi. 
Paylaş Tweet Paylaş
12195 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM