E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
PowerMill Türkiye Distribütörü Desita Yazılım Oldu


 

Autodesk, son olarak Delcam şirketini de satın aldı. Böylece Türkiye’de yaygın bir CAM çözümü olan Powermill, Autodesk ürün ailesine katıldı. Bu büyük markanın Türkiye de geniş bir kitle tarafından kullanımının devamını sağlamak amacı ile Ağustos 2016 tarihi ile resmi olarak Türkiye Distribütör’ü Autodesk Gold Partner DESİTA YAZILIM  LTD. ŞTİ. oldu. PowerMill ürününün yanı sıra ArtCAM, FeatureCAM ve PowerShape  ürünlerini de bünyesine katmış oldu.

 

Autodesk Gold Partner DESİTA YAZILIM  LTD.ŞTİ uzman teknik ve satış kadrosu ile Türkiye genelin deki İstanbul Merkez, Eskişehir, Bursa, Ankara, Konya  başta olmak üzere ve diğer bölgeler deki ofis ağlarını arttırarak  Autodesk PowerMill ürününün kullanıcılarına hizmet vermeyi amaçlıyor.
 
Autodesk PowerMill CAM çözümü yeni dönemde satın alma ve abonelik sistemi ile kullanıcılarına hizmet verirken, PowerMill Standard, PowerMill Premium, PowerMill Ultimate olarak üç farklı seçenek ile sunuldu. Zengin takım yolu optimizasyonları ve işleme seçenekleri tüm paketlerde sunulmaya çalışıldı. Ayrıca  Autodesk in yeni abonelik (kiralama) yöntemi ile kullandıkça öde avantajı PowerMill CAM çözümünde de uygulanabilmektedir. Kullanıcılar  dilerse kalıcı lisans satın alabiliyorlar dilerlerse abonelik sistemi ile lisans edinebilirler.
 
 
Paylaş Tweet Paylaş
11223 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM