E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
IGA İnovasyon Günleri 2015 Büyük Başarı ile Gerçekleşti
 
DMG MORI CO. LTD. (kısaca DMG MORI’de denir) Iga Kampüsü’nde 22-25 Temmuz tarihlerinde “Iga İnovasyon Günleri 2015” düzenlendi. Etkinlikte DMG MORI,yeniden düzenlenen IgA Çözüm Merkezi’ni  dünyadaki en büyük takım tezgahı sergi alanı tanıttı. Heyecanlı ve coşkulu geçen program günleri,toplamda 8900 kişinin ziyaret etmesine sebep oldu.
   
 
DMG MORI gösteri 58 ileri teknoloji makinalarını farklı endüstrilerden örnekler vererek tanıttı.Bu alanlar otomotiv, uçak, inşaat makineleri, tıbbi cihazlar, kesici takım, kalıp ile enerji alanlarıda dahil olmak üzere çeşitli sektörler için güncel örneklerini sundu. Dünya prömiyeri modeli LASERTEC 4300 3D gelince, DMG MORI metal tozu ve lazer aynı anda dönerek / freze ile metal parçası üretmek için enjekte edildiği toz meme yöntemini birleştiren DMG Mori yeni orijinal tekniği kullanılarak, canlı gösteriler gerçekleştirildi. Toz meme yönteminde, bir depozisyon işlemi daha hızlı Toz yatağı yöntemi ile birlikte 20 kata kadar yapılabilir. Bu büyük iş parçaları için etkili olabilir.  Son hibrid makine demolar ziyaretçilerin dikkatini bir hayli çekti. NLX3000 günü | 3000, başka bir dünya prömiyeri modeli, DMG MORI aynı zamanda bir işleme merkezinde bu kadar güçlü, uzun iş parçaları, ağır yük kesme, işleme gerçekleştirilir. Model 10.000 min-1 maksimum dönme hızına sahip (Dahili Motor Taret) ayrıca gelişti BMT® ile donatılmıştır. Etkinlik boyunca, DMG MORI müşterilerinin verimliliğini artırılmasına katkıda çeşitli gelişmiş çözümler sağladı.
 
 
“Porsche 919 Hybrid” mock-up display de etkinlikteki tanıtımlardan biriydi. DMG MORI’nin sponsor olduğu Porsche takımı Haziran ayında düzenlenen “Le Mans 24 Saat”  zafer kazandırmıştı. DMG MORI etkinliğin 22 Temmuz günü, özel bir talk-show ile Porsche’nin yarış sürücüleri Brendon Hartley ile “Porsche 919 Hybrid özellikleri ve FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası Fuji 6 Saat” hakkında ziyaretçiler ile sohbet edip hayranlarına özel imza saati düzenledi.
 
4 günlük etkinlik süresince, DMG MORI otomasyona son teknoloji seminerleri düzenledi, 5 eksenli makineler ve ileri teknolojilere işleme konularında otomotiv ve uçak ile ilgili konular ve geleceğe yönelik müşterilerin işlerini geliştirmelerine yardımcı teknik bilgiler ve becerileri sunuldu.
 
DMG MORI,etkinlik sırasında gelecekteki ürün geliştirme ve hizmetlerde ziyaretçilerden alınan  tüm görüş ve yorumlar daha sonra gösterilecektir.
 
Paylaş Tweet Paylaş
2712 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM