E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
CNC İleri Teknoloji, ISCAR ve TEKYAZ Haas Automation Cumartesi Okulu’nda Bir Araya Geldiler
 
CNC ileri Teknolojileri, ISCAR, Solidcam ve TEKYAZ tarafından düzenlenen etkinlik, CNC ileri teknoloji merkezinde gerçekleştirildi. İmalatta verimlilik üzerine yapılan sunumlar katılımcıların yoğun ilgisini çekti.
 
 
Etkinliğin ilk sunumunu CNC İleri Teknoloji’den Alper Mangır, “Parça İmalatında Verimli Çalışma Yöntemleri” konusu üzerine yaptı. Hemen ardından HAAS tezgahında ISCAR Kesici Takımları ile SolidCAM programı ile canlı test kesimleri başladı. Test kesimlerinin sonra tüm seminer katılımcıları ile öğle yemeğinde tekrar bir araya geldi.
 
Öğle yemeğini takip eden programda ise ISCAR’dan Serkan Ekinci “Verimlilik Odaklı Doğru Kesici Takım Seçim Kriterleri” sunumunu gerçekleştirerek en güncel teknolojik gelişmeleri aktardı. TEKYAZ’dan İlker Uludağ ise “Farkı Görün: El ile programlama, CAM’e karşı” sunumu ile hem teorik hem de canlı parça kesimi hakkında bilgilendirmeler yaptı. ‘‘Farkı Görün: El ile programlama, CAM’e karşı’’ sunumu’nun ardından seminer son buldu.
 
Paylaş Tweet Paylaş
2924 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM