E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
CNC TEKNOLOJİSİNDE YENİ ÇÖZÜMLER

Freze ve EDM markası GF’in Türkiye mümessili Erkan CNC, düzenlediği openhouse etkinliğinde yeni CNC teknolojilerini sektöre tanıttı.

 

 

Erkan CNC’nin İMES’teki merkez showroom’unda 3-4 Haziran günlerinde yapılan etkinlikte, GF’in global pazara sunduğu yeni tel erozyon makineleriyle canlı kesim uygulamaları yapıldı. 

 
Tekyaz Yazılım, Bem Mühendislik ve Onur Teknik firmalarının da destek verdiği etkinlikte katılımcılara yeni makineler ve yeni uygulamalar hakkında bilgi verildi. GF AgieCharmilles’ın yeni CUT E 350 model tel erozyon makinesi de ilk kez sektör temsilcileriyle buluştu. En yeni teknolojilerle donatılan, kullanım kolaylığı ve otomasyon uyumluluğu ile dikkat çeken E serisi modeli Türkiye ekonomisine uygun fiyat-kalite performansıyla oldukça beğeni topladı. 
 
İki gün süren openhouse etkinliğinde tel erozyon uygulamalarının yanı sıra dalma erozyon ve işleme merkezi makinelerinde de canlı kesim çalışmaları yapıldı.
 
Erkan CNC CEO’su Serdar Basri Akgün, “İş yoğunluğumuz her yeni gelişmeyi sergilemeye fırsat vermiyor. Openhouse etkinliğimizde, hızlı iş akışı içinde yeterince zaman ayıramadığımız yeni teknolojiler hakkında sanayicilerimizi aydınlatma fırsatı bulduk. Bu vesileyle müşterilerimizi teknik bilgi ve verimli üretim konusunda teşvik edici bir gündem oluşturduk. Bu anlamda her yıl çıtamızı biraz daha yükseltiyoruz, bundan sonraki süreçte daha branşlara yönelik etkinlikler planlıyoruz. Cihaz yerine üretim teknolojisini öne çıkarmanın daha yararlı olduğu görüşündeyiz” dedi.
 
 
Paylaş Tweet Paylaş
5708 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM