E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
101. GF Tezgahı Üretim Hattında

Dünyanın ekstrüzyon kalıp pazarının büyük kısmına sahip olan Avusturyalı Greiner Grubu, 101. Tel erozyon makinesini geçtiğimiz günlerde üretim bandına kurdu.

 

Profil ekstrüzyonunda dünya devi Greiner, Pencere ve kapı profilleri alanında lider teknoloji çözümleri geliştirmekte ve sunmakta. 150 yıllık geçmişi olan Avusturyalı firma, ekstrüzyon grubuyla 40 yıldan beri hizmet vermekte. 
 
Firma pencere profilleri, pencere pervazları, kapı profilleri, süpürgelik, bağlantı profilleri, kepenk, garaj kapıları, yağmur olukları, havalandırma, izolasyon, elektirlk ve kablo kanalI kalıpları üretiminde tartışmasız dünyanın lideri. Greiner Türkiye’de de tanınan bir marka.
 
Otuz yıldır GF müşterisi olan Greiner Ekstrüzyon Grubu’nun 101. makinesi tel erozyonda en çok tercih edilen makinelerden biri olan CUT 300. Tezgah geçtiğimiz ay Viyana’daki üretim tesisinde GF Machining Solutions ve Greiner yetkililerinin katıldığı tötenle üretim hattına dahil oldu. 
 
Sektörün lideri Greiner’in 101. EDM makinesini satın almasının GF’e duyulan güvenin ve memnuniyetin sembolü olduğunu belirten GF yetkilileri, tezgahların beklentileri üst düzeyde karşılayacağından emin olduklarını ifade etti.
 
Paylaş Tweet Paylaş
4076 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM