E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Erkan Cnc Microcut İle İşleme Merkezinde İddialı

Son dönemde yaptığı yenilikçi girişimleriyle Avrupa pazarını hedefleyen Tayvanlı Buffalo Machinery, Erkan CNC ile yaptığı disribütörlük anlaşmasının ardından Türkiye pazarındaki hedeflerini yükseltti.

Gelişmiş teknolojiye odaklanan, imalat kapasitesi ve arge performansıyla dünya endüstrisine kendini kanıtlayan Buffalo Machinery’nin ürettiği Microcut markası altında CNC dik işleme merkezleri, CNC yatay işleme merkezleri, CNC torna tezgahları ve CNC borwerk tezgahlarıyla imalat sektörüne komple çözüm yelpazesi sunuyor.

 
Üst düzey kalite ve yüksek performans iddiasıyla Türkiye pazarına giren Microcut başta havacılık, otomobil, enerji, tersane, kalıpçılık, medikal, tarım, petrol ve doğal gaz olmak üzere pek çok alanda imalat çözümleri sunmakta. 
 
İmalat sanayinin ürün çeşitliliği, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyat gibi zorlu sorunlarla karşı karşıya olduğu bir dönemde Microcut’ın yüksek verimlilik vaadiyle cazip bir alternatif olarak pazardaki yerini konumlandırmakta.
 
“M Serisi işleme merkezlerine ciddi talep var”
 
Erkan CNC Genel Satış Direktörü Ayhan Koçak, Microcut M Serisi dik işleme merkezi makinelerinin kalıpçılık ve seri imalat sektörlerine hitap eden genel amaçlı makineler olduğunu belirtti. M Serisinin özellikle Türkiye pazarında ciddi bir talep oluşturduğuna değinen Koçak makineler hakkında şöyle konuştu:
 
“M Serisi makineler, Avrupa pazarı için özel olarak üretilmiş, yüksek işçilik kalitesine sahip Buffalo firmasının 40 yıllık tecrübesinin eseridir. İmalat kalitesi, gövde tasarımı ve üst düzey bileşenleriyle uzun vadeli stabil çalışma performansını garanti etmektedir. Standartları oldukça yüksek olan bu makinelerdeki vidalı miller, masuralı lineer rulmanlar, spindel ve kontrol ünitesi, tanınmış Alman ve Japon üreticiler tarafından imal edilmiştir. Hassas ve hızlı işleme yapabilen Microcut M Serisi işleme merkezleri, Mitshubishi kontrol ünitesi, geniş ekranı ve kullanıcı dostu bir ara yüzüyle verimli bir çalışma imkanı vermektedir. Ayrıca spiral tip talaş konveyörü standart olarak gelmektedir.”
 
Paylaş Tweet Paylaş
5927 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM