E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
MICROCUT Erkan CNC ile Türkiye’de
Gelişmiş teknolojiye odaklanan, imalat kapasitesi ve arge performansıyla dünya endüstrisine kendini kanıtlayan Buffalo Machinery ile imzalanan anlaşmayla Erkan CNC, firmanın Microcut Challenger markalı tezgahlarını Türkiye pazarına sunuyor
 
Merkezi Tayvan’ın Taichung kentinde olan Buffalo Machinery’nin Avrupa üssü ise Hırvatistan. 1979’da kurulmasının ardından teknolojiye yatırım yapan Buffalo Machinery Tayvan’ın en hızlı büyüyen şirketi. 
 
Firma 5 eksenli ve yüksek hızlı işleme merkezi için Akıllı İşleme Teknolojisi (SMT) uygulamasını duyuran Tayvanlı ilk üretici. 
 
Buffalo Machinery, CNC dik işleme merkezleri, CNC yatay işleme merkezleri, CNC torna tezgahları, CNC 5 eksenli işleme merkezleri ve CNC borwerk tezgahlarıyla imalat sektörüne komple ürün yelpazesi sunmakta. 
 
Microcut üst düzyde kalite ve yüksek performansıyla başta havacılık, otomobil, enerji, tersane, kalıpçılık, medikal, tarım, petrol ve doğal gaz olmak üzere pek çok alanda imalat çözümleri sunmakta. Microcut’ın Türkiye pazarına hareketlilik getireceği ifade edildi.
 
Paylaş Tweet Paylaş
2349 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM