SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Ayhan Demir Çelik, “Güçlü kadro, hızlı hizmet” Anlayışıyla Hizmet Vermeye Devam Ediyor
1980 yılından bugüne takım çeliği sektöründe olan Ayhan Demir Çelik, güçlü yerli sermayesi ve stoğu, yüksek malzeme kalitesi, direkt üreticilerden yapılan ithalatıyla, Türk sanayicisine hizmet vermektedir. 2006 yılında yaptığı atılımlarla TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemiyle kalitesini belgelendirmiş, kurumsallaşma yönünde büyük adımlar atmıştır.
 
Sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi, donanımlı teknik kadrosu, güçlü makine parkurunun yanı sıra teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektör ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermektedir. “Güçlü kadro, hızlı hizmet” anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını malzeme ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin en kısa sürede karşılamaktadır. İtalyan takım çeliği üreticisi LUCCHINI RS S.p.A firmasının Türkiye distribütörü olan firma, sektörde eksikliği duyulan yüksek kaliteli batı Avrupa takım çeliklerini Türk sanayisiyle buluşturmaktadır.
 
Merkezi İstanbul Avrupa yakası İkitelli OSB’ de, şubesi Gebze Güzeller OSB’ de bulunan firma, 1500 tona yakın stoğu, 25 modern kesim tezgahı, 6 servis aracı ve konusunda uzman kadrosuyla Türk sanayisine hizmet vermektedir. Geniş ölçü ve ürün yelpazesine sahip olan firma, soğuk iş ve yüksek hız takım çelikleriyle beraber Lucchini RS firmasının Keylos®, Beylos® ve Eskylos® olarak adlandırmış olduğu konvansiyonel ve patentli sıcak iş takım çelikleri ve plastik kalıp çeliklerini sürekli olarak stoklarında bulundurmaktadır.
 
Sektör fuarlarını da yakından takip eden Ayhan Demir Çelik, Ekim ayı içerisinde düzenlenen Maktek 2014 fuarında katılımcı olarak yer alarak konvansiyonel ve patentli ürünlerini ziyaretçilerine daha detaylı anlatma fırsatı buldu.
 
Ayhan Demir Çelik, Maktek fuarında standımızı ziyaret eden müşterilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve 25 – 28 Kasım 2014 tarihinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan Euromold fuarında Lucchini RS SpA standında değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtiyor.
 

Paylaş Tweet Paylaş
1160 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM