SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Era Metalurji Pompa ve Vana Fuarında Ürünlerini Tanıttı
Era Metalurj, POMSAD tarafından 2-5 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul Fuar Mekezi’nde düzenlenen Pawex 2013 fuarına katıldı. Pompa ve vana sektörüne yönelik pazara sunulan, çelik, bronz, titanyum alaşımları ve yüzey kaplama tozları ürünlerini sergileyen Era, gerek katılımcı firmalara gerekse ziyaretçilere ürünlerini tanıtma fırsatı buldu. 1999 yılında Dr. Mühendis Mehmet CİNGİ tarafından kurulan Era, müşterileri taleplerine en uygun çözümler sunuyor.
 
Era Metalurji, gerek iç pazardaki gerekse dış pazarlardaki müşterilerine, sürekli Döküm, süper alaşımlar, paslanmaz çelik, bakır ve bronz alaşımlar, medikal malzemeler, titanyum ve kaplama tozları konularında hizmet veriyor. Konularında uzman Metalurji Mühendisi Satış Mühendisleri ile müşterilerine teknik danışmanlık da yapan firma, Tuzla İstanbul’da bulunan merkezinde ve İkitelli OSB Metaliş Sanayi Sitesinde bulunan şubesinde otuz uzman personel ile faaliyet gösteriyor. 
Paylaş Tweet Paylaş
823 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM