E-Dergi SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Dünyanın Önde Gelen İhtisas Fuarları Wire 2024 ve Tube 2024 15 - 19 Nisan 2024 Tarihinde Kapılarını Açacak

İklim değişikliğinden kaynak kıtlığına, enerji geçişinden fiber optik yayılmaya kadar – çözüm bekleyen pek çok zorluk var. Bu çözümler sadece tel, kablo ve boru endüstrileri sayesinde gerçeğe dönüşebilirler. Hepsi de wire & Tube 2024’te kendilerini tanıtmak için bir araya gelecekler.  

 

15 – 19 Nisan tarihleri arasında Düsseldorf Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan, dünyanın önde gelen bu ihtisas fuarlarında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız! 

 

Messe Düsseldorf, birçok endüstrinin bir araya geldiği ve kendilerini evlerindeymiş gibi hissettikleri bir buluşma yeridir: 40 ihtisas fuarına ev sahipliği yapıyoruz. Dünya çapında 140 ülkede 67 ihtisas fuarımız ve 77 uluslararası ofisimiz daha var. Katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz, 800 kişilik büyük ve güçlü ekibimize güvenebilirler. 

 

wire Düsseldorf 2024
wire 2024, sektörde “Kim Kim’dir” in buluşma noktası olacak. Fuar katılımcısı teknoloji liderleri, tel ve kablo endüstrisinin tüm önemli alanlarını temsil ediyorlar.

 

Önemli alanlar arasında tel üretimi ve finisaj, süreç teknolojisi araçları; malzemeler, özel teller; ölçüm ve kontrol teknolojisi; test teknolojisi ve özel uygulamalar bulunmaktadır.

 

Fiber optik ağının yaygınlaştırılması da sektörde önem arz eden bir konudur ve doğal olarak da wire’da sağlam bir yere sahiptir. 

 

Tube Düsseldorf 2022
Tube 2022 de katılımcılar ve ziyaretçiler için başarılı oldu: yüzde 94 boru endüstrisinin önde gelen bu ihtisas fuarını tavsiye ediyor. Sayılarla başarımız: 143 ülkeden 43.000 ziyaretçi Düsseldorf Fuarı salonlarına akın etti. 765 katılımcı, yaklaşık 40.000 metrekarelik bir fuar alanında en son yeniliklerini sergiledi.

 

Kendi sektörlerindeki endüstri liderleri bir kez daha Düsseldorf’ta katılımcı olarak bayraklarını dalgalandıracaklar. Yenilikçi ürün ve hizmetlerini enine boyuna sergileyecekler. 

 

Tube’un odak noktalarından bazıları, örneğin, hammaddeler, borular ve aksesuarlardır. Tube’un ana temaları arasında boru imalatına yönelik makineler, yeniden yapılmış ve yenilenmiş teçhizat, proses mühendisliğine yönelik araçlar ve yardımcı teçhizat yer almaktadır. Ölçüm ve kontrol teknolojisi, test teknolojisi ve özel uygulamalarla ilgili üreticiler yeniliklerini sergileyecekler. Bunun yanı sıra katılımcılar ayrıca boru endüstrisinden, demir içeren metaller, demir dışı metaller, plastik, fiberglas, cam, seramikler, beton ve fiber çimento sektörlerinden gelmekteler. Katılımcılar ayrıca profil ve makinalarını da sergiliyorlar. 

 

Tube’un ziyaretçileri arasında endüstrinin tüm dallarından karar vericiler yer alıyor. Boru ve boru endüstrisinden, otomotiv endüstrisinden, kimya endüstrisinden, demir, çelik ve demir dışı metaller endüstrilerinden, ısıtma, petrol, gaz ve su tedariği sektörlerinden, inşaat endüstrisi, elektrik endüstrisi, elektronik endüstrisi, ölçüm ve kontrol teknolojisi endüstrisi ile ticaret, el sanatları ve hizmetler alanlarından ziyaretçiler geliyorlar. 

 

Katılımcıların çoğunluğu nereden geliyor?
Uluslararasılık, katılımcılar için önemli bir faktördür. Bu durum, Tube’u endüstri için özellikle çekici kılmaktadır.

 

2022 yılında katılımcıların yüzde 77’si Avrupa’dan olmak üzere 44 farklı ülkeden geldiler. 

 

Ziyaretçilerin çoğunluğu nereden geliyor?
Dünya çapındaki boru sektörünün tamamı Tube’da buluşuyor. Ziyaretçiler 143 ülkeden Düsseldorf’a akın ettiler. Sadece Avrupa’dan gelenler  ziyaretçilerin yüzde 82’sini oluşturuyordu. Büyük bir ilgiyle meraklarını gidermek istediler: En yeni trendler neler, önemli yenilikler neler? 

Paylaş Tweet Paylaş
1670 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM