SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Boehlerit Türkiye’den Yerli Aşınma Parçaları Kataloğu

Boehlerit Türkiye yerli ürün kataloglarını müşterilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

Sert metal aşınma parçaları sanayimizin ihtiyaç duyduğu en önemli ara mamül gruplarından bir tanesidir. Ülkemizin tek üretici firması olan Boehlerit Türkiye, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı tamamı Türkiye’de üretilen aşınma parçaları kataloğunu hazırladı. “Pazarlama Yöneticisi Ediz Tuğrul; “Kurulduğumuz günden beri  sanayimizin ihtiyacı olan standart  ve  özel sert metal aşınma parçaları için mühendislik hizmetleri ile müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Aşınma parçaları uygulamalarında kullanılmakta olan tüm sert metal ürünlerini fabrikamızda üretme  kabiliyetine sahibiz. 

 

Tamamı Türkiye’de üretilen yeni aşınma parçaları kataloğumuzda uygulama  alanlarına göre 4 farklı bölüme yer verilmiştir. Lehimlenebilir kesme uçları, hadde ve çekirdekleri, mermer endüstrisi için uçlar ve seramik endüstrisinde kullanılan sprey sistemler için sert metal ürünler yer almaktadır. Sert metalin özellikleri ve teknik bilgiler içeren yeni kataloğumuz ile müşterilerimiz detaylı bilgiye ulaşabilecektir. Aşınma parçaları ürünlerimiz havacılık, otomotiv, tarım, tütün, enerji, medikal, kalıp endüstrisi, makina imalat sanayi, demir-çelik endüstrisi, dökümhaneler, tekstil endüstrisi, hijyen endüstrisi, kumlama ve kesici takım endüstrisi gibi bir çok sektör tarafından kullanılmaktadır.” dedi.  Boehlerit Türkiye’nin 2019 yılında devam edecek olan yeni yatırımlarla mevcut üretim kapasitesini üç katına çıkarmayı hedeflediğini, bu anlamda kurumsal, dinamik, inovatif ve güvenilir köklü bir firma vizyonu ile katma değer yaratarak sanayimize hizmet edeceklerini sözlerine ekledi. 

Paylaş Tweet Paylaş
538 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM