SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Ford Otosan Çelikform Gestamp’ı Altın Yıldız ile Ödüllendirdi

Çelikform Gestamp; Ford Otosan’ın geleneksel “Tedarikçi Zirvesi” etkinliği kapsamında yapılan ödül töreninde Yılın İmalatçısı-2018 Altın Yıldız Ödülü’nü aldı. Ödül; teslimat performansı, kalite puanı, yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti gibi kriterler referans alınarak veriliyor.

 

Ford Otosan’ın, 7. kez düzenlediği Tedarikçi Zirvesi Ödül Töreni’nde global arenadaki hızlı büyümesine ve uluslararası düzeyde takdir ve beğeni kazanan araçlar üretmesine katkıda bulunan en başarılı 10 tedarikçiye çeşitli kategorilerde ödüller verildi.  Crowne Plaza İstanbul Asia’da düzenlenen ödül töreninde Çelikform Gestamp Yılın İmalatçısı-2018 Altın Yıldız Ödülü’nü aldı. Ford Otosan’ın teslimat performansı, kalite puanı, yeni projelerdeki problem çözme kabiliyeti gibi kriterleri referans alarak Türkiye’deki tedarikçilerini değerlendirmesi sonucu verilen ödülü, Çelikform Gestamp adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Çelik ve Genel Müdür Süleyman Gökoğlu, Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen’in elinden aldı. Beyçelik bünyesinde faaliyet gösteren ve otomotiv yan sanayii için her türlü standart ve yüksek dayanımlı sac ile birlikte boru ve alüminyum şekillendirme yapan Çelikform Gestamp, Altın Yıldız Ödülü’nü ilk kez aldı. Ödül, firma içinde düzenlenen organizasyonla tüm çalışanlarla paylaşıldı.

Paylaş Tweet Paylaş
660 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM