SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Beyçelik Gestamp İnovalig İkincisi

Beyçelik Gestamp Türkiye’nin en kapsamlı ve kapsayıcı İnovasyon etkinliği, 7. Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında düzenlenen İnovaLİG Ödül Töreni’nde “İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.  Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinlikte ödülü, Beyçelik Gestamp  Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve TİM Başkanı İsmail Gülle’den aldı.

 

Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen 7.Türkiye İnovasyon Haftası 3-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Resmi açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği etkinliğin ilk gününde düzenlenen törende İnovalig-İnovasyon Liderleri Yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi.  Beyçelik Gestamp İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde Türkiye ikinciliğine layık görüldü. Ödülü Beyçelik Gestamp Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik,  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle’den aldı.  Şirketin organizasyonunun ve inovasyon ağının, inovasyon yönetimine ne derecede katkı sağladığını ve inovasyon yönetiminin ne ölçüde şirket organizasyonunda içselleştirildiğinin değerlendirildiği kategoride Türkiye ikincisi olmanın gurur verici olduğunu ifade eden Baran Çelik, “Tüm iş süreçlerimizde, ürün ve hizmetlerimizde inovatif bakış açışıyla hareket etmek kurum kültürümüzün en önemli temeli. Bu yüzden bu ödülü almak bizim için gururu verici. Ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

 

İnovaLİG’de inovasyon stratejisi, inovasyon organizasyonu-kültürü, inovasyon döngüsü, inovasyon kaynakları ve inovasyon sonuçları olmak üzere toplam 5 kategoride 1.216 firma değerlendirildi.

Paylaş Tweet Paylaş
1156 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM