SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Gökmen Teknik Kyocera İstanbul Bayiliğini Netleştirdi…

35 yılı aşkın Türk sanayisine hizmet veren Gökmen Teknik bayiliğini yaptığı ürünlere ek olarak Kyocera’nın  İstanbul Avrupa yakası bayiliğini bünyesine Haziran 2015 tarihinde katmıştı.

 

Bu yıl itibarıyla gösterdiği performansı ile İstanbul’un genel bayisi oldu. Oluşturduğu tecrübeli kadrosuyla müşterilerine sorunu yerinde çözme odaklı çözümler üreten Gökmen Teknik başarısını aldığı Kyocera İstanbul genel bayiliği ile güçlendirdi.

 

Gökmen Teknik Genel Müdürü Gökhan Gökmen –“35 yıllık hizmet tecrübemizle 5 yıldır sürdürdüğümüz Kyocera’nın  İstanbul Avrupa yakası bayiliğini bu yıl gösterdiğimiz başarılarımızdan dolayı İstanbul genel bayiliği ile başarımız taçlanmış oldu. Kurduğumuz tecrübeli kadromuzla Türk sanayisine verdiğimiz hizmeti müşteri memnuniyeti sayasin de daha güçlü adımlarla ilerleyeceğiz.”

 

Gökmen Teknik Satış Müdürü Abdullah Yurt, “Gökmen Teknik olarak, İlk önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak, konusunda uzman ekibimizle birlikte işletmelerde üretim maliyetlerini düşürecek ve verimliliği arttıracak çalışmalar yapmayı hedeflediğini” söyledi.

Paylaş Tweet Paylaş
841 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM