SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Ayhan Takım Çelik A.Ş. Yeni Adresinde Daha Güçlü…

1980 Yılından itibaren çelik ve takım çeliği sektöründe hizmet veren firmamız tecrübesi, kalitesi ve profesyonel kadrosu ile her geçen gün kendinden emin adımlarla ilerleyişini sürdürerek sektörün öncü firmalardan biri olmayı başaran Ayhan Takım Çelik A.Ş. yeni adresinde geniş stok alanı ile hizmete devam ediyor.

 

Gelişen çelik sektöründe maliyetlerin önem kazandığı şu günlerde uygun fiyatı kalite ile buluşturarak müşterilerinin hizmetine sunuyor. Ürün yelpazesi içerisinde bulunan takım çelikleri, üretici firmanın Ayhan Takım Çelik A.Ş. ye sağlamış olduğu bütün garanti koşulları altında değerli müşterilerine kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.

 

Ayhan Takım Çelik A.Ş., 2006 yılında yaptığı atılımlarla kalitesini belgelendirmiş (ISO 9001–2008) kurumsallaşma yönünde büyük adımlar atmış, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak güçlü kadro, hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Yüklü stok hacmiyle çalışan Ayhan Takım Çelik A.Ş.  stoklarında yer alan seri çap, standart lama ve büyük ölçülerdeki kütük malzemeleri ile öncü tedarikçi firma olma başarısını sağlamıştır. Bünyesinde yer alan her ebattaki şerit testere ile müşterilerine kaliteyi en kısa zamanda sunabilmek, mevcut müşteri memnuniyetini muhafaza edip ve her geçen gün daha da yukarılara çıkarabilmek için tüm çalışanlarıyla özverili hizmet vermektedir. Malzeme kesimlerinde göstermiş olduğu önem ile her kesilen parça yetkili operatör tarafından hem ağırlık hem de ölçü bakımından kontrol edilerek sevk için hazırlanmaktadır.

 

Ayhan Takım Çelik A.Ş. bünyesinde bulunan metalürji mühendislerinin takibinde sunmakta olduğu ısıl işlem hizmeti ile müşterilerine satışını yaptığı malzemelerin kullanım yerine ve çalışma şekline göre doğru ısıl işlem prosesinin seçilerek vakum, atmosfer kontrollü veya akışkan yatak fırınlarında ısıl işlem uygulanmaktadır.

Paylaş Tweet Paylaş
1168 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM