SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Korkmaz Çelik Geleneksel Bayi Toplantısını İzmir Swiss Büyük Efes Oteli’nde Yaptı
Kalıp çeliği ve ısıl işlem pazarının en önemli firmalarından Korkmaz Çelik, 2016 yılının ilk bayi toplantısını, İzmir Swiss Büyük Efes Oteli’nde gerçekleştirdi.
 
 
Türkiye genelindeki bütün bayilerin ve Korkmaz Çelik’in teknik, satış ve pazarlama sorumlularının da katıldığı toplantı 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleşti.
 
Korkmaz Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ganiyusufoğlu’nun açılış konuşması ile başlayan toplantıda, 2015 yılı değerlendirmesi, 2016 satış ve pazarlama hedefleri ve teknik konular tartışıldı. Son derece verimli geçen ilk günden sonra bütün katılımcılar, Korkmaz Çelik’in Manisa OSB’de yer alan çelik servisi ve ısıl işlem tesisine kısa bir ziyaret gerçekleştirildi. Manisa tesisi hakkında tüm bayiler bilgilendirildi.
 
Yılda 3 defa yapılacak olan Korkmaz Çelik bayi toplantılarının ikincisinin ise Nisan ayında Adana’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.
 
 
Paylaş Tweet Paylaş
2180 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM