SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Uddeholm Türkiye’den Dev Adım
Uddeholm Türkiye, Ekim 2014’te Şekerpınar merkez tesislerinde NX1015 yüzey işlemleri nitrasyon fırını faaliyete geçirildi.
 
Uddeholm Türkiye, Şekerpınar merkez tesislerinde faaliyete geçirilen  NX1015 yüzey işlemleri-nitrasyon fırını ile yenilikçi adımlar atarak geleceği teknolojilerini bünyesinde toplamaya devam ediyor.
 
Tek Merkezde Bütüncül İşlemler
Kanada Nitrex firmasına ait olan fırın 1000 mm çapında, 1500 mm boyunda ve 2000 kg ağırlığına kadar şarj kapasitesine sahip. NX1015 fırın ile Alüminyum Enjeksiyon kalıplarına özel Dietox Prosesi, Dövme kalıplarına özel Exranit Prosesi, Extrüzyon kalıplarına özel Alexnit Prosesi Ve Plastik kalıplarına özel Plasnit Prosesi Şekerpınar Merkez Isıl İşlem tesisinde uygulanacak. 
 
Hedef: mükemmel sonuçlar
Uddeholm Türkiye’de faaliyete geçen NX1015 fırın, yüksek kalitede nitrasyon ve özel prosesler, mükemmel izlenebilirlik ve tekrarlanabilir sonuçlar vermektedir. NX1015 yüzey işlemleri-nitrasyon fırını, hızlı soğutma-çabuk teslimat özellikleri de bulunmaktadır.
 
Paylaş Tweet Paylaş
1130 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM