SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
Uddeholm Çelikleri UKUB’a Sponsor Oldu!
İsveç çeliğine namını kazandıran çelik fabrikalarından hiç kuşku yok ki, en önemlisi Uddeholm’dür. Çelik üretiminde 350 yıllık tarihi ile yarattığı birikim ve artık standartlara geçmiş pek çok takım çeliğinin geliştiricisi olan, bugün de ürünlerinin önemli bir kısmı patent olan, Uddeholm, kalıp çeliklerinde dünyanın yaratıcı, global ilerlemenin merkezi durumundadır. Impax, Stavax, Sverker, Orvar, Vanadis gibi çığır açan takım çeliklerinin mucidi bu fabrika dünyanın bazı ülkelerinde çeliklerini ASSAB çatısı altında tedarik etmiştir. 
 
ASSAB, bir Uddeholm hizmet ağıdır ve Uddeholm’ün çeliğinin yanı sıra ısıl işlem gibi hizmet üreten tesislerine de sahip, kalıp çeliği ve ısıl işleminin tedarikini tek bir elden sağlayan bir kuruluştur. 
 
Türkiye’de de Uddeholm çelikleri ile birlikte ısıl işlem hizmeti veren ASSAB hizmet ağı 2013 Eylül ayından itibaren isim değişikliğine giderek artık Türkiye’de de Avrupa’daki organizasyonun aynısına geçmiş ve Uddeholm adını almıştır.
 
Isıl işlem yatırımlarını büyütecek, kalıpçılık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda tek bir çatı altından farklı yeni yatırımlara girecek olan Türkiye’deki grubumuz, kalıpçılık sektörüne hizmet kalitesini, sıçratmayı amaçlamaktadır. 
 
Uddeholm olarak önümüzdeki iki yıl boyunca Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği’ne (UKUB) de ana sponsor olunmuştur. Sektördeki gelişmeyi desteklemek ve ASSAB yada Uddeholm olarak dünyada yüzün üzerindeki ülkede yürüttüğü faaliyet sayesinde kazandığı uluslarası bağlantılarla Türkiye kalıpçılık endüstrisinin adını tüm dünyada duyurmak için bu sponsorluk anlaşmasını Uddeholm ile UKUB yapmıştır. 
 
Uddeholm böyle hızla gelişen ve etkinliği büyüyen bir birliğe sponsor olduğu için onur duymaktadır.
 
Paylaş Tweet Paylaş
717 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM