SEKTÖRLER HABERLER ÜRÜN TANITIMLARI TEKNİK YAZILAR DOSYALAR RÖPORTAJLAR BAŞARI HİKAYELERİ UZMAN GÖRÜŞÜ YAZARLAR FUARLAR ETKİNLİKLER PROFİLLER Editörden Künye YAYIN KURULU ARŞİV ABONELİK İLETİŞİM
TOS+H Expo 2022, Türkiye’de İş Güvenliği ve Sağlığı Sektöründeki Lider Konumunu Kanıtladı

14 – 17 Mayıs 2022 tarihleri arasında 4.’sü düzenlenen Türkiye’nin önde gelen İş Güvenliği ve Sağlığı İhtisas Fuarı TOS+H Expo’da 9 farklı ülkeden 111 firma yer aldı. Kişisel korunma, iş güvenliği ve sağlıklı işyerinin giderek artan önemi nedeniyle TOS+H Expo tam zamanında yapıldı. Katılımcılar, sanayi işletmelerinde güvenliğin ve iş yerinde sağlığın korunmasına yönelik önlemler ile iş güvenliği yönetimi alanlarında en son trendler ve ürünlerle hedefledikleri Türk ziyaretçileri ağırlama imkanı buldular.  İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından organize edilen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu da dört gün boyunca yoğun bir katılımla gerçekleşti. Güncel iş sağlığı ve güvenliği konuları ele alınarak Türkiye ve komşu ülkelerdeki işletmelerde önlem alma kültürünün oluşması için önemli bir itici güç oluşturuldu. 4. TOS+H Expo’ya 58 ülkeden toplam 4.309 ziyaretçi geldi.

 

Messe Düsseldorf Üst Düzey Yöneticisi Petra Cullmann, “TOS+H Expo 2022’nin dikkat çekici sonucu, Türkiye’de sektörün önde gelen ihtisas fuarı olarak önemini açıkça ortaya koymasıdır” diyor. “Yeni ortağımız İstanbul Sanayi Odası, ilham verici görüşler ve yoğun tartışmalarla yüksek kalibreli bir sempozyumun yolunu açtı, katılımcılarımız ihtisas fuarında yenilikçi ürün, ekipman ve hizmetlerini sunarak uzmanlıklarını bir kez daha kanıtladılar. Pazara doğru sinyaller gönderdiğimiz için gururluyuz. Hem Türkiye’de hem de ötesinde, en önemli unsur olarak İNSAN’ı görüyoruz.”

 

TOS+H Expo 2022 ve İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, Messe Düsseldorf Üst Düzey Yöneticisi Petra Cullman ve İstanbul Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sadık Ayhan Saruhan tarafından 14 Mayıs 2022’de resmi olarak açıldı.  İstanbul Sanayi Odası ile yeni ortaklık etkinliğin kalitesini garanti altına alacak ve aynı zamanda TOS+H Expo’nun Türkiye’deki lider konumunu güçlendirecek. 

 

İstanbul Sanayi Odası’nın konuya ilişkin beyanı: “4. TOS+H Expo Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlediğimiz İstanbul Sanayi Odası (İSO) İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, 22 oturumda 84 konuşmacımızın sunumları ile tamamlandı. Ana teması İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) olmak üzere konularının uzmanı konuklar tarafından çevre, sürdürülebilirlik ve iş hukuku alanlarında son derece ilgi gören sunumlar yapıldı. Sorular ve yanıtlarla zaman zaman interaktif bir şekilde gerçekleşen sempozyumumuz, başta sanayi kuruluşlarının temsilcileri olmak üzere çalışma hayatının tüm taraflarınca yoğun ilgi ile karşılandı. İSO olarak bundan sonraki dönemde de İSG süreçlerinin iyileştirilmesine dönük çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.”

 

TOS+H Expo, dünyanın önde gelen iş yerinde güvenlik ve sağlık fuarı A+A’yı Düsseldorf’ta düzenleyen Messe Düsseldorf ile yerel partneri Tezulaş Fuar tarafından organize ediliyor. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı (TOS+H Expo) ile ilgili ayrıntılı bilgi için: 

 

http://www.toshexpo.com.tr

Bir sonraki TOS+H Expo: Mayıs 2024 
 

Paylaş Tweet Paylaş
306 kez okundu
En Çok Okunanlar Son Eklenenler
YAYIN AKIŞI
FACEBOOK
TWITTER
INSTAGRAM